Bay Olympia BUFFOONERY!

Kimden bahsettiğimi biliyorsun, ve yarışmalar sen değil mi??

Kasları o kadar şişirilmiş canavar o kadar kabarık ki, insan olup olmadıklarını merak ediyorsunuz, 1 inç büyüklüğünde peckers olan şişirilmiş aptallar ne olduğunu biliyorsunuz ve saat başı küçülüyor - kapsülleri, hapları olmadan yaşayamayan fındıklar ve “kaslar pompalanmıyor” konusunda sürekli endişe - doğal olmayan görünenler her yerde pompalama kasları olan bedenler... sadece, UGH!

Animal Kingdom Egzersizleri sayfasında bir fotoğrafım olduğuna inanıyorum?

Bu yarışma için özentilerden biriyle konuştuğuma inanıyorum, yarışmacıların sağlığı sağlıklı olan herhangi bir yerin zıt kutupsal olmasına rağmen merakla yeterince, turnuva “sağlığın özü” olarak pazarlanıyor ve insanlar buna aşık oluyor... Boulders gibi Omuzlarda bahsediliyor! sayfa.

Sık sık “bina” nın ne olduğunu merak ettim - bu terimi idareli kullanıyorum - kendinizi yukarı veya AŞAĞI, bir çöplük almak için zar zor çömelme ya da bir gömlek giymek için kollarınızı kaldırabileceğiniz noktaya kadar (hayır, örneklerde şaka yapmıyorum, DAHA fazla aşırı örnek var)??

Demek istediğim, bir 12 paket “iyi” görünebilir (ugh!!) ama lanet bir şey yapamadığında, neredeyse nefesinle bir delik açabildiğin zaman, kanlı nokta ne???

Hala, çağlar boyunca devam ediyor, hala yapıyor, size toplumun çağlardır yavaş yavaş neye dönüştüğünü söyler, bir grup wusses ve gerçek millet DEĞİL, bir grup hanım evladı çocuk ve çoğu zaman annenin çocuklarını sızlayan herkes nowhereville"e götüren kolay yolu istiyor.

vay.

Rant ve bir buçuk, ama sonra tekrar, işte büyük bir müşteriden duyduğum şey (yine, BURADAN devam ediyor)...

Merhaba Rahul

Ayrıca kitlesel canavarların pull-up yapmak için çok ağır/masif olduğunu da kastediyordum.

“Altın Çağ” dan eski zaman/eski okul vücut geliştiricilerinin tümü olmasa da çoğu, vücut ağırlığı egzersizini yoğun bir şekilde veya en azından şınav, Pull-Ups, Chin-Ups, Handstand Push-Up ve Dips gibi egzersizleri düzenli olarak kullandı.

1980'lerin sonlarından bu yana insanca mümkün olduğunca büyük olmaya vurgu yapıldı, o zamandan beri, bu vücut geliştiricilerin alacağı büyük miktarlarda testosteron ve anabolik steroidlerin üstüne insan büyüme hormonu ve insülinin dahil edilmesi söz konulmuştur.

Bu insanlar çömelebilir 3 vücut ağırlıklarının bir barla katları ama onlardan Hindu Squat"larını krank etmelerini isteyin ve sefil bir şekilde başarısız olurlar, güç/ağırlık oranları da patlak değil, en temel vücut ağırlığı egzersizlerini bile tamamlamak için mücadele edenler sadece şişman insanlar değildir.

Kendinizi bir çubuğun üzerinden çekmek “hayatta kalmak için eğitim” dir, bazı düşman askerleri tarafından takip ediliyorsanız, kendinizi yüksek bir duvar/çitin üzerinden çekmeye benzetilebilir. (Çin Hindistan"ı devirdiğinde) ve yakalanmaktan kaçmak istiyorsun.

“Fonksiyonel güç” terimi mevcut olmamalı, bu toplumumuzun en hastalı/en eskisi hariç herkes için norm olmalıdır, ancak her geçen yıl kitleler en basit görevleri bile yapmak için mücadele ettikleri ölçüde daha hasta ve zayıflar.

Neyse şimdilik gitmeliyim, iyi bak arkadaşım.

Siyaseti dışarıda bırakırdım (insanların siyaset dediği, gerçeklik dediğim şey) Bunun dışında, hala, ŞİMDİ ruh halindeyim, Ben de değilim.

Cevabım rahatsız ederse, öyle olsun. Mantıksal olarak uygun bir sayaç bulabilirseniz, Ben tamamen kulağım, ama lütfen bana ne olduğumu söylemenin politik olarak ne kadar yanlış olduğu konusunda sızlanarak geri dönme, çünkü bu DOĞRU!!!!!!!!!!!!!

Tamamen katılıyorum - bu günlerde “farklı bir güç tanımına” sahip insanlar tarafından kastettiğim şey buydu, yani evi bir veya iki kez tezgah edebilirler, ancak onlardan 25 uygun şınav yapmalarını isteyin, muhtemelen üçü geçmeyeceklerdir. Hehe.

Bazen Bay Olympia gibi kitleleri “sağlığın özü budur” düşünmeye kandırdıkları yarışmaların amacının ne olduğunu merak ediyorum., o şişkin kaslar ve bu adamların içsel olarak olduğu karmaşa kutupların zıttı olduğunda, ama bu günlerde toplum böyle oldu, sahte ve genel olarak “wusses”. Ah. Artık gerçek bir şey yok, yıllardır böyle değildi - ve bu nedenle, onu gerçek tutan ve her zaman yapacak olan “hayatta kalanlar” olarak kalan birkaç kişiden biri olduğunuz için teşekkürler! hehe (ama demek istediğim arkadaşım).

Kişisel olarak HGH ve benzeri şeyleri alan insanları tanıyorum, kişisel olarak, insanların bunu neden yaptığını anlayamıyorum - tüm T artışını ve yüksek yoğunluklu egzersizlerden ne istemediğinizi elde edebilirsiniz ve mutlaka vücut ağırlığı olmak zorunda değiller., Gerçekten “kolay çıkış yolu” ve “kasların cazibesi” olduğunu düşünüyorum filizlenme” saçmalık günümüz kas medyası çok popüler hale geliyor.

W.r.t pull-up'larda nokta! Çin'in Hindistan'ı devirdiğine gelince, maalesef haklısınız, işler değişmedikçe, tam olarak gerçekleşecek olan şey budur - - buradaki kitleler buna inanmaz, ancak “bilenler” yapar. (Hindistan ile “neden dilencilere dayanamıyorum” bir gönderi yaptım - ne yazık ki, Hindistan kanlı bir karmaşa, gün içinde tacın gerçekten bir mücevher olduğunu düşünürsek, bu sadece üzücü, çok fazla potansiyele sahip bir ülke, halk dışında genel olarak işemek ve inlemekten başka bir şey hakkında bir şey umursamıyor, ve nefret ettiklerini iddia ettikleri sorunları düzeltmek için hepsini yapmak ve çok fazla var, üzücü olan bu günlerde “her yerde olur” diyerek rasyonelleştiriyorlar - hayır jt da yok. GERÇEKLİK LANET KONTROL! Ah).

Her neyse, bir zamanlar kullandığınız “çukurundan ortaya çıkmış” terimi ile birlikte gerçekten SEVİYORUM - çağrıştıran resimler, lol, ÇOK DOĞRU! - işlevsel güç ve “orada olmamalı” terimi hakkında söylediklerin ve orada olmamasının nedeni?

Bunu çerçevelemek ve insanların duvarlarına koymalıyız. Hehe. Çok haklısın - gücü işlevsel olmalı - dönem!

İnsanlara bugünlerde söyle, bir zamanlar küçük bir çocuğun (karikatür) 2002'de Çin'de üst düzey bir yöneticinin masasında kelimeleri kızdırdığını gördüğüm gibi “bazen pes etmek daha kolay” olabilir.

Ah, fabrikada günlerinin anıları! En azından hayat o zamanlar biraz normaldi, fabrikada öğle yemeğinde koşturan devasa fareler olsa bile, insanlar buna inanabiliyorsanız yemek yerken. LOL - ve UGH!

şerefe

Rahul

ve sonra.

PS - Şimdi “büyük adamlar” açısından - ole Doug Hepburn'e bakın. 250 kg'dan fazla vücut ağırlığı, adamın doğduğu tüm genetik kusurlarla birlikte - her şeyin DIPPING BAR'larında amuda şınav yaptığı noktaya şampiyon oldu! Hala Deniz Piyadeleri'nden arkadaşım SHOCKED LOOK'u hatırlıyorum, 6'1" in hepsi bana verdi - onu suçlama!

Veya, Bert Asserati eski zaman İngiliz güreşçi ve onun tek kol amutları... liste uzayıp gidiyor - BU gerçek STRONGMAN ŞEYLER olduğunu!

En iyi,

Rahul Mookerjee

Ve işte orada, arkadaşım.

Ve tüm işimi dayandırdığım şey bu.

GERÇEK KELİMELER, gerçek ŞEYLER, GERÇEK EĞİTİM - gerçekten işe yarıyor.

Acımasız, çıplak kemikler, siperde, GERÇEK ŞEYLER.

Eğer seçersen ŞİMDİ sana biraz getir!

En iyi,

Rahul Mookerjee