ÇOK GİZLİ “sadece üyeler” Rahul Mookerjee tarafından AYLIK FITNESS BÜLTENİ

ÇOK GİZLİ “sadece üyeler” Rahul Mookerjee tarafından AYLIK FITNESS BÜLTENİ

Sevgili Dostum -

Bu “Mookerjee Faithful” içindir, yani. yazımı SEVENLERİNİZ, ürünlerim - ve bunlardan YETERLİ ALAMAYANLAR!

Aynı zamanda, genel olarak listeye pazarlanan, bloga koymadığım veya e-postayla göndermediğim - tekrar etmediğim özel bir tekliftir - aslında, bu konuda çok düşük anahtar oldum.

Neden?

İyi, bu teklif sadece en ÖZEL Zalimlerin, arkadaşım. ⚠

Ve SİZ SEÇTİNİZ (bu yazıyı görüntüleyebilirseniz) - Tekrar ediyorum, bu teklife katılmak için SEÇİLEN - ve EĞER - tekrar ediyorum, EĞER - HERHANGİ BİR ŞEKLE, ŞEKLE VEYA FORM hayatınız, zindeliğiniz ve genel olarak hedefleriniz hakkında seröz - - - o zaman ŞİMDİ yaptığınız her şeyi durdurmak ve bu konuda söyleyeceklerimi okumak için SİZİNE gelir. Burada yutturmaca YOK, neden bu kadar ÖNEMLİ olduğunu ne demek istediğimi göreceksin!!

Www.0excusesfitness.com ve www.rahulmookerjee.com adresindeki sitelerim zaten bir TON yazıyor - bunlar herkesin aldığı ücretsiz günlük bültenlerdir (ücretsiz bültenimize kaydolanlar ve siz de yapmalısınız (ana menüdeki bağlantıyı tıklayın ve bu sizi ücretsiz günlük ipuçlarımıza kaydedecek - ve evet, Hatırlamak, bu ipuçları her zaman ücretsiz olacak!!)

Ama ŞİMDİ, Bir adım daha ileri gittim.

The 0 Bahane Fitness Gemisi (sitede gördüğünüz gibi) üyelerin dijital olarak sahip olduğumuz her şeye ücretsiz olarak erişmesine izin veren yıllık bir üyeliktir - bu çok büyük, orada büyük bir değer - buna ek olarak, ayrıca özel bir “yalnızca üyeler” fitness forumuna erişebilirler - bunlardan sadece biri Orada.

Evet, yıllar önce “Gizem” nihayet kendi forumunu yarattı!

(bu biraz kelime oyunu, buna daha sonra gireceğim)

Ve insanlar buna bayılıyor - tüm Gemi üyeleri benden aldığınız şeyi alıyor yani. acımasızca dürüst fitness (ve hayat) Stella Artois of Fitness"tan sadece düz bir şekilde çalışan bilgiler, vücut ağırlığı egzersiz gurusu, ya da bana çağrıldığım diğer birçok şey - ve sonra bazıları.

Ayrıca aylık haber bültenlerine (ücretsiz) erişim elde ederler. Bunlar daha önce sattığımı gördüğünüz türden - örneğin, bu sitede satılık olarak gördüğünüz ünlü “Temmuz 2018” sorunu.

Aylık aldığınız aylık bir haber bülteni (Gemi üyeleri bunu üyeliklerinin bir parçası olarak alıyor) - her ayın ilk haftasına kadar DOĞRUDAN Gelen Kutunuza teslim edilir - günlük fitness ipuçlarımda ve diğer yazılarımda ortaya koyduğum daha fazla harika bilgi ile.

Ve çok daha fazlası - ama ŞİMDİ, Yaptığım şey haber bülteni bölümünü dışarıda bırakıyorum.

Yani aylık 49.99$ abonelik için, gelen kutunuzda gerçekten teslim edilen bir aylık bülten alırsınız - normalde yazdıklarımın üstünde ve ötesine geçer - size günlük e-postalarımda göndermediğim ipuçları verir - size özel erişim sağlar ve yeni ve gelecek ürünlere indirimler - ve çok, çok daha fazlası!

İşte alacağın şeylerden sadece birkaçı —

Herhangi bir ve tüm egzersizlerde önceki en iyi şarkıları patlatmanıza izin verecek sırlar - hatta (görünüşte) denemeden.

Egzersizleri ve egzersizleri SİZİN için nasıl uyarlayabilirim - bunu benim için “doğal olarak kolay” olabilecek veya olmayabilecek egzersizler açısından nasıl yaptığımı göreceksiniz.

Şimdiye kadar yeni ve gelecek ürünlerde indirimler ve başlıklar, yalnızca “Gemi” üyeleri alır - bu haber bülteni abonelik modülünün bir üyesi olarak, sen de yapacaksın!

Kitaplarımda bile hiç göstermediğim egzersizleri yaptığımı göreceksiniz - bunlar koçluk müşterilerim için ayırdığım “özel” egzersizler.

Bana özel erişim elde edeceksin, ve SİZİN tarafınızdan bana gönderilen her soruyu şahsen cevaplayacağım, ve sadece bu değil, Bültende bahsedeceğim!

Hayatım hakkında okuyacaksınız - birçok zorluğun üstesinden nasıl geldiğimi ve sonra bazılarının bana nasıl atıldığını - ve bu dersleri SİZİN hayatınıza nasıl uygulayabileceğinizi ve daha iyi bir siz olabileceğinizi okuyacaksınız., OLMAK İSTEDİĞİNİZ en iyisi!

Günlük yazılarımda normalde bahsetmediğim eğitim yöntemlerini okuyacaksınız - hatta kitaplarım mutlaka.

Benden daha önce hiç haber almadığınız gibi “gerçek hayat” hakkında okuyacaksınız, ve normal yazımın acımasızca yoğun doğası göz önüne alındığında, bu çok şey söylüyor.

DIYET hakkında çok şey okuyacaksınız, sizden uzakta yağ patlatacak ve tüm vücut boyunca güç seviyelerini hızla artıracak gizli sırlar - özellikle çekirdeğiniz de dahil olmak üzere - ve eski adamların kendilerini en iyi sağlıkta tutmak için kullandıkları hileler - kimsenin konuştuğu hileler.

ORUÇ TUTMAYI da duyacaksınız - ve bunu doğru şekilde nasıl yapacağınızı. (ipucu- çok az insan bunu doğru şekilde yapar, hiç değilse). TÜM mitleri çürüteceğim ve haber bültenlerimde bu konudaki tüm gerçekleri işaret edeceğim!

Ve daha fazlası da var.

Ve bunu seveceksiniz!

Hatırlamak, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz - yükümlülük yok!

Şimdi alın - paranızın tam karşılığını alın! (ve daha fazlası!).

Onu almak için BURAYA gidin -

En iyi,

Rahul Mookerjee

Not: Bu şekilde gün içinde başladık - buraya bakın - Yani ne bekleyebileceğinize bir göz atmak için Jul 2018 baskısını ŞİMDİ alın.

Ve sonra BURAYA kaydolun -