Відбивання «бойових» тренувань — і багато іншого!

Одним словом - вони змушують вас відчувати себе приголомшливо.

Я зробив кілька підтягувань сьогодні, мої 100 присідань - потім якась клубна робота.

Тоді я хотів... зробити щось інше, і тому я не зробив більше з вищезазначеного (що я зазвичай мав би), але ідея вразила мене вдарити важку сумку - що я і зробив - за винятком моїх довгих (як колись сказала певна Керол) «жираф, як» ноги, хе-хе.

І 200 ногами пізніше, основні удари ногами - мій!

Я справді відчуваю, як серце стукає, ендорфіни НАКАЧУВАННЯ - піт, що стікає по нижній частині спини - і багато іншого.

Але це не стільки про те, чи навіть який удар я зробив - основний удар тхеквондо ми дізналися в 7-му класі в основному - як... ну, як це змушує вас відчувати себе «інакше».

Я писав раніше про дупу ногами (метаморфічно кажучи) Я потрапив в кільце з Марком африканський Silverback Gorilla коли я зробив те, що він сказав, тобто «йти три раунди зі мною в кільце!»

Тепер, кондиціонування мудрий, це було не так погано, але серце, безумовно, накачувало, але це було те, як я відчував НАСТУПНИЙ день, що дійсно мало значення. (або питання).

РІЗНИЙ.

Як я розповів Марку пізніше, моя нижня частина спини - мої пастки, одна сторона мого тіла (стегна) просто «відчувала» відмінну від усіх задіяних ніг.

А стиль руху - це навіть для когось на зразок мене добре звикли до фізичних навантажень!

Це інакше, мій друг - бойові види спорту просто РІЗНІ.

І тренування, які ви робите для бойових видів спорту - ніщо не замінює його, ніщо не змушує вас відчувати, що таке тренування робить, не кажучи вже про подумки, ви відчуваєте себе на вершині світу, відмінний спосіб випустити зайву пару тощо.

Тепер... мої пастки і поперек відчувають себе по-іншому СЬОГОДНІ. Прямо зараз.

І який сенс говорити вам все це?

Ну, по-перше, важка сумка піддається великим тренуванням, якщо ви знаєте, як правильно її використовувати.

Навіть якщо ви не, ви можете отримати досить гарне тренування в (але переконайтеся, що зосередитися на формі, ви будете, що набагато ефективніше - хоча це легко просто піти все, починаючи в, і ви все одно будете потіти... зосередитися більше на вивченні ФОРМИ, будь ви удар, удар, або обидва)...

І якщо у вас немає важкої сумки, ну, пам'ятайте одне.

Тренування я навчаю вас в 0 виправдань Фітнес саме такі тренування старі таймери зробили, щоб отримати у відмінній формі вони отримали в - вони саме те, що бойові спортсмени використовують до цього дня.

І вони будуть загорнути вашу дупу у форму, як НІЧОГО іншого там не буде, якщо ви зробите це правильно - і швидко в цьому.

Отримайте свою копію ЗАРАЗ.

Кращий,

Рахул Мукерджі

PS - Відмінний огляд -

Це дивовижна книга про фітнес, яка має правильне поєднання інтенсивності та інтелекту. Це не душа дроблення тренувань або силових тренувань, але вони, звичайно, не прогулянка в парку або. Слово, яке найкраще могло б описати ці тренування, - SMART. Це допомагає вам грати з вашою вагою тіла і отримати себе супер підходить.

Мурлі Павар, керівник проекту, Нью-Делі, Індія

Так вірно, мій друг - так вірно!

Отримайте свою копію - ЗАРАЗ.