Zürafa bacakları, ve dahası. Hehe.

Bir keresinde “Mutlu Zürafa Uluslararası Okulu"nda çalışan bir femme fatale hakkında bir kitap yazmıştım.

“Zürafa” adında birini de tanıyorum. Çince isimler ortaya çıkıyor, hehe, söyleyebileceğim kadarıyla onun adı “Louis” şimdi.

Topladığımdan Fransa"ya çok gidiyor.

Birçok açıdan akıllı adam...

Her neyse, her zaman uzun uzuvlarım vardı. Zürafa bacakları ve uzun, maymun gibi kollar - ve tabii ki, bunlar çoğu sporda bir dezavantaj olarak görülüyor - yüzme sanırım hariç tutuldu.

Ve güç bilge de, insanlar “kısa ama kalın” bu yanlış fikir daha iyidir var.

Doğru değil dostum.

Birçok farklı boyutta geliyoruz, şekiller ve formlar, genetiği kontrol edemeyeceğimiz ölçüde, ama onunla ne yaptığımızı kontrol edebiliriz.

Doğal olarak zayıf bir tutuşun zayıf kalmasına izin verirseniz, bu kontrol edebileceğiniz bir seçimdir - ve eğer yapmazsanız, bu SİZİNDE, genetiğiniz değil.

Ben Affleck fiziği hakkında en iyisini söyledi, bence.

“Filmimin nihayetinde nasıl yapacağını kontrol edemiyorum, ama eğer kontrol edebileceğim bir şeyse, fiziğim gibi, ve yapmıyorum, bu benim üzerimde”.

Aynı şey - Jeff Bezos.

Bir zamanlar ünlü söylediği gibi, yenilik yapmak ve başarısız olmak için tek şey, bu sadece olmaz, teşvik edilmeli.

Ama bir şey yaparsanız, bir işlem başına, daha önce zilyonlarca kez yaptınız ve işlemi düzgün bir şekilde takip etmediğiniz için başarısız olursanız, kontrol edebileceğiniz bir şey - o zaman SİZİNDE.

Bu iki yorumda çok değerli bir ders var, ya da iki veya daha fazla - ve ben de aynı şeyi söyleyip duruyorum.

İstediğiniz şeye odaklanın, ne yapmadığınıza değil, oraya ulaşmak için yaptığınız şeylerden biri kontrol edebileceğiniz şeylere odaklanmaktır - DO - yapamayacağınız veya yapmamanız gereken tüm yanlış nedenler veya “kötü şans” ya da diğer B.S. genel olarak insan zihni düşmek için kablolu.

Evet, insan zihninin kendisi “bunu yapmak yerine bir şey yapmamak için bir nedeni aramak” için bağlanmıştır - ve eğer olmasaydı ilk etapta yenilik yapmazdık, yani işleri kolaylaştırın. Hehe.

Her neyse, tüm bunlarla nereye gidiyorum?

Kızım bugün bana vücuduna kıyasla bacaklarının uzun olup olmadığını sordu, o iken ne kadar uzun olurdu 11, ve bir sürü başka şey.

Güldüm.

Hayır, ona söyledim. Hepsi gayet iyi, ama bacaklarım - evet, bir zürafa gibi!

kıkırdadı.

“Evet, biraz”.

Belli bir “Carol” bir zamanlar bana uzun bacaklarım hakkında da söylediğini hatırlıyorum, ama hey - ne kadar çok tepelere tırmanırsan, ve cehennem, gerçekten 35 yaşında yoğun rutinime başladım, böylece sadece yaşın hiçbir şey için engel olmadığını kanıtlıyor - ne kadar uzun ve bacaklarınız daha yaslanırsa ve kemik yapınız olur.

Uzun kollar “pull-up"lar için iyi değil” olarak düşünülür.

Baloney, anlayabileceğin gibi.

Sana verilenlerle ne yaptığınla ilgili dostum.

Bahane uydurmamakla ilgili, ve bu uzun kollar, biri için boğuşurken inanılmaz derecede yararlı ve güçlü olabilir., yayından kaldırma vb., özellikle güçlü bir kavrama ve tuzaklarla birleştiğinde.

Dünyanın en iyi boksörlerinden bazılarının uzun kolları var, kısa kolların en iyisi olduğu düşünülen bir sporda.

Uzun kollar, tabii ki yaptığım tüm Gorilla Grip çalışmaları tarafından daha uzun yapıldı.

Her neyse, tüm bunların amacı?

Görünüşle ilgili değil mi?

İşlevle ilgili.

Altı paketle ilgili değil, işlevsel bir çekirdekle ilgili.

Bunların hiçbiri şişman ve özensiz olmak için bir bahane olarak alınmamalıdır..

İşte turnusol, Eğer büyük bir adam olarak bir tepede sıska bir ahbap geride bırakabilirsen, diğer her şey eşittir, muhtemelen “büyüksün”, ve o kadar şişman değil.

Eğer yapamazsan, şey...

İşlev sonuçta hepsini dikte eden şeydir, arkadaşım.

Fonksiyonel güç, fonksiyonel uygunluk, bu şartlandırma ile neler yapabilirsiniz, hayatınıza nasıl uygulayabilirsiniz, mutlaka sadece spor veya tırmanma tepeleri vb.

Bütün bunlar bununla ilgili, sadece hayatınızın en iyi şeklini almanıza yardımcı olmak için, ama bunu diğer hedeflerinize ulaşmak için de kullanın.

Ve bu işlev, bu performans, ne kadar formda olduğunun - ya da ne kadar şişman - ya da ne kadar uygun olmadığının nihai göstergesidir.

Sayılar asla yalan söylemez, günün sonunda...

Testler olabilir, ama sayılar genellikle.

Ve şimdilik bu.

Binlerce ve binlerce insanı boğan dünya standartlarında fitness sistemini ve muhtemelen millio-uh-ns, hehe gelecekte SHAPE - ve doğru HIZLI - iyi - trene binmek için BURAYA - 0 Bahane Fitness Sistemi.

Bahane yok, pally.

Ve bu, Yakında döneceğim.

En iyi

Rahul Mookerjee

PS - Ayrıca, her zaman unutmayın, GÜÇ - şartlandırma ile birleştirilmelidir.

Esneklik de olmalıdır.

Hepsi bir araya geliyor, belki de izometrik kitaplarım bunu en iyi - hem teorik olarak - hem de pratik olarak açıklıyor.

Ve bu, aldıkları övgü dolu incelemeleri açıklıyor - İzometrik ve Esneklik Eğitimi ve İleri, DERIN İzometrik ve Esneklik Eğitimi.

Sağlığınızı ve zindeliğinizi şimdiye kadar GÖRÜLMEYEN seviyelere götürmeye başlamak için ŞİMDİ alın, arkadaşım.