Для тих, хто стверджує - ну, деякі з них - що книги мають багато додаткових «розмов»...

Я продовжую чути коментарі про те, як мої відео так багато розмов у них, як книги мають «зайві» речі - і так далі - як не дивно - це від тролевого сорту, який ніколи не купував книгу, не може виконувати вправи у відео тощо... (Або досить бідний в розмові на відео себе, для мене, хоча я ніколи не робив цього до минулого року, я вже є природним у цьому! Хехе) і в основному шукає причину, щоб «налякати» про ціну (смішно достатньо людей, які не можуть зробити жодного підтягування або підтягування на руках в даний час - зазвичай тому, що вони занадто поза формою і жир пишуть назад з цією нісенітницею, хе-хе).

Всі корми для моєї майбутньої книги Profit Troll який буде випущений на Audible теж, тим часом?

Ось чудовий огляд Battletank Shoulders - як мої плечові курси, всі вони короткі, солодкі - і ЖОРСТОКІ, як ніщо інше, що ви коли-небудь з Кевіна Свободи назад «Stateside»...

З великого штату Техас як би. ТАК!

5.0 з 5 зірок Вага тіла не означає легко, але цей посібник допомагає!

Переглянуто в США 🇺🇸 13 березня 2023 року

Багато зошитів посипають свою історію і чому ви повинні слухати їх всередині тренувань, як рецепт Pinterest. Рахул приймає посібник без дурниць, а розділ тренувань - це лише тренування.

Є деякі серйозні тренування, що містяться в цій книзі. Моя спина і плечі боліли, просто читаючи його...

Це чудовий огляд, Кевін!

Ось один на Глибокі 70% горили 30% людських стійок...

5.0 з 5 зірок Масивна сила та потужність верхньої частини тіла

Переглянуто в Сполученому Королівстві 25 грудня 2021

Ця книга «коротка і мила», і так буде ця рецензія.

Якщо ви хочете розвивати масивні сили верхньої частини тіла і сили, вам потрібна ця книга.

Ще один шедевр від The Bodyweight Guru, купити книгу, про яку ви не пошкодуєте.

Від Джона Уокера у Великобританії ми всі його знаємо!

Назад до Кевіна Ліберті - він читав «Підтягування від Дуда до STUD протягом декількох тижнів!» - і «Підтягування - найпоширеніші питання, які вирішать БУДЬ-ЯКІ і всі сумніви у вас на цьому великому вправах»

5.0 з 5 зірок Хочете кращого підтягування? Підтягніть стілець і прочитайте цю книгу

Переглянуто в США 🇺🇸 13 березня 2023 року

Швидке, приємне читання, яке охоплює не тільки те, які вправи робити і як їх робити, але чому вони так важливі для поліпшення підтягування. Я з нетерпінням чекаю прийняття багато цих вправ у свою рутину!

Я спробую знайти огляд для останньої книги, а також, на даний момент, я повинен поспішати - але просто більше доказів з точки зору того, чому, якщо ви шукаєте, щоб пристосуватися - в кращій проклятій формі вашого життя - без надмірностей і фантазій, крім голого мінімуму - ну - ви повинні інвестувати в ці продукти ЗАРАЗ, мій друг.

І ось що!

Кращий,

Рахул Мукерджі

PS - Коли-небудь зустрічав тренера, який не розмовляє (хіба що він навчає медитації, навіть в такому випадку?)? Я думаю, що не хе-хе. Дурість, яка люди придумують, є приголомшливою.

У всякому разі. Отримайте ці курси зараз, і почніть отримувати в кращій формі вашого життя СЬОГОДНІ!