İddia eden kaçık insanlar için - iyi, bazıları - kitaplarda çok fazla ekstra “konuşma” var...

Videolarımın onlarda nasıl bu kadar çok konuştuğu, kitapların nasıl “ekstra” şeylere sahip olduğu - ve benzeri - garip bir şekilde - bu kitabı hiç satın almayan, videolardaki alıştırmaları yapamayan trollish türünden ve benzeri hakkında yorumlar duymaya devam ediyorum... (veya videoda kendileri konuşmakta oldukça zayıf, benim için, geçen yıldan önce hiç yapmamış olsam da, Ben zaten doğalım! Hehe) ve temelde fiyat hakkında “yakınmak” için bir neden arıyor (şu anda tek bir çekme veya amut şınav yapamayan yeterince komik insanlar - genellikle şekilsiz oldukları ve şişman oldukları için bu saçmalıkla geri yazıyorlar, hehe).

Yaklaşan kitabım Profit Troll için Audible"da da yayınlanacak olan tüm yemler, bu arada?

İşte Battletank Omuzlarının üstün bir incelemesi - omuz kurslarım gibi, hepsi KISA, tatlı - ve BRUTAL, Kevin Liberty'den “Stateside” geri döndüğünüz başka hiçbir şey gibi...

Büyük Teksas eyaletinden olduğu gibi. EVET!

5 yıldızdan 5,0 Vücut ağırlığı kolay anlamına gelmez, ancak bu kılavuz yardımcı olur!

13 Mart 2023'te Amerika Birleşik Devletleri 🇺🇸 'de incelendi

Pek çok egzersiz kitabı hikayelerini serpiyor ve neden onları antrenmanlarda dinlemelisiniz?, Pinterest tarifi gibi. Rahul saçma sapan bir rehber benimsiyor, ve egzersiz bölümü sadece antrenmanlarla ilgili.

Bu kitapta bazı ciddi egzersizler var. Sırtım ve omuzlarım sadece okurken ağrıyordu...

Bu harika bir inceleme, Kevin!

İşte bir tane Derin 70% Goril 30% İnsan Handstands...

5 yıldızdan 5,0, Masif Üst Vücut Gücü ve Gücü

25 Aralık 2021'de Birleşik Krallık'ta incelendi

Bu kitap “kısa ve tatlı” ve bu inceleme de öyle olacak.

Devasa üst vücut gücü ve gücü geliştirmek istiyorsanız, bu kitaba ihtiyacınız var.

The Bodyweight Guru"dan bir başka şaheser, pişman olmayacağın kitabı satın al.

İngiltere"deki John Walker"dan, hepimiz onu tanıyoruz!

Kevin Liberty'ye geri dön - “Haftalar içinde Dud'dan STUD'a Pull-up'lar!” - ve “Pull-up'lar - HERHANGİ ve bu harika egzersizlerde sahip olduğunuz tüm şüpheleri çözecek EN sık sorulan sorular”

5,0 dışında 5 yıldız Daha iyi pull-up ister? Bir sandalye çekin ve bu kitabı okuyun

13 Mart 2023'te Amerika Birleşik Devletleri 🇺🇸 'de incelendi

Hızlı, sadece hangi egzersizlerin yapılacağını ve nasıl yapılacağını kapsamayan eğlenceli okuma, ama pull-up"larınızı geliştirmek için neden bu kadar önemli olduklarını. Bu egzersizlerin çoğunu rutinime dahil etmeyi dört gözle bekliyorum!

Son kitabın incelemesini de bulmaya çalışacağım, şimdilik acele etmeliyim - ama neden fit olmak istiyorsanız - hayatınızın en iyi şekilde - NO fırfırlar ve fantezilerle - çıplak minimumdan başka hiçbir fırfırlar ve fantezilerle - iyi - ŞİMDİ bu ürünlere yatırım yapmalısın, arkadaşım.

Ve işte bu!

En iyi,

Rahul Mookerjee

PS - Hiç konuşmayan bir koçla tanıştım (bu durumda bile meditasyon öğretmediği sürece?)? Sanırım hehe değil. İnsanların ortaya bulduğu aptallık akıllara durgunluk verir.

Her neyse. Bu kursları şimdi alın, ve BUGÜN hayatınızın en iyi şekline girmeye başlayın!