Ніжки жирафа і багато іншого. Хехе.

Якось я написала книгу про фатальну жінку - одну з багатьох - яка працювала в «Міжнародній школі Happy Giraffe».

Я також знаю хлопця на ім'я «Жираф». Назви китайці придумують, хе-хе, хоча з того, що я можу сказати, він зараз названий «Луї».

Він багато їздить до Франції з того, що я збираю.

Розумний хлопець у багатьох відношеннях...

У всякому разі, у мене завжди були довгі кінцівки. Ноги жирафа, і довгі, мавпи, як руки - і, звичайно, вони розглядаються як недолік у більшості видів спорту - плавання виключено, я вважаю.

І мудра сила теж, люди мають це помилкове уявлення про «короткий, але товстий» краще.

Неправда, друже мій.

Ми приходимо різних розмірів, форм і форм, до такої міри, що ми не можемо контролювати генетику, але ми можемо контролювати, що ми робимо з нею.

Якщо ви дозволите природному слабкому зчепленню залишатися слабким, це вибір, який ви можете контролювати - і якщо ви цього не зробите, це на ВАС, а не на вашій генетиці.

Бен Аффлек сказав, що це найкраще про його статури, я думаю.

«Я не можу контролювати, як мій фільм буде робити в кінцевому рахунку, але якщо це те, що я можу контролювати, як моє тіло, і я ні, це на мене».

Те ж саме - Джефф Безос.

Як він колись хвацько сказав, це одна справа - інновації та невдачі, це не просто відбувається, це слід заохочувати.

Але якщо ви робите щось, що ви робили zillions разів раніше, за процес, і ви зазнаєте невдачі, тому що ви не стежили за процесом належним чином, те, що ви можете контролювати - то це на ВАС.

У цих двох коментарях є дуже цінний урок, або два, або більше - і я продовжую говорити те ж саме.

Зосередьтеся на тому, що ви хочете, а не те, що ви не маєте, щоб потрапити туди, одна з речей, яку ви робите, - це зосередити увагу на тому, що ви можете контролювати - РОБИТИ - не всі помилкові причини, які ви не можете або не повинні, або «невдача» або інші Б.С. людський розум взагалі підключений до падіння.

Так, сам людський розум підключений до того, щоб «шукати одну причину, щоб не робити щось, на відміну від цього» - і якби це не було, ми б не були інноваціями в першу чергу, тобто полегшували речі. Хехе.

У будь-якому випадку, де я веду до всього цього?

Моя дочка запитала мене сьогодні, чи довгі її ноги в порівнянні з її тілом, якою вона буде, коли їй було 11 років, і безліч інших речей.

Я сміявся.

Ні, я їй сказав. Все відмінно, але ноги мої - так, як у жирафа!

вона хихикала.

«Так, трохи».

Я пам'ятаю якусь «Керол» колись розповідала мені, що теж про мої довгі ноги, але ей - чим більше ти піднімаєшся на пагорби, і чорт, я дійсно почав свою інтенсивну рутину в 35 років, так що просто доводить, що вік не є бар'єром ні для чого - чим довше і стрункіше ваші ноги, і твоя кісткова структура стає.

Довгі руки вважаються «не добре для підтягування».

Балоні, як ви можете сказати.

Йдеться про те, що ти робиш з тим, що тобі дано, мій друг.

Йдеться про те, щоб не виправдовуватися, і ці довгі важелі можуть бути неймовірно корисними і потужними при боці за одного, takedowns і так далі, особливо в поєднанні з сильним хватом і пастками.

Деякі з кращих боксерів у світі мають довгі руки, в спорті, де короткі руки вважаються кращими.

Довгі руки, зроблені довше звичайно все, що Gorilla Grip роботи я роблю.

У всякому разі, точка всього цього?

Хіба що мова йде не про зовнішність.

Йдеться про функції.

Йдеться не про шість пакетів, а про функціональне ядро.

Нічого з цього не слід сприймати як привід бути жирним і неохайним.

Ось лакмус, якщо ви, як великий хлопець, можете випередити на пагорбі худий чувак за інших рівних умов, ви, мабуть, «великий», а не той жир.

Якщо ви не можете, ну...

Функція в кінцевому рахунку те, що диктує все, мій друг.

Функціональна сила, функціональна фітнес, що ви можете зробити з цим кондиціонуванням, як ви можете застосувати його до вашого життя, не обов'язково просто спорт або альпінізм на пагорби тощо.

Це те, про що все це, щоб допомогти ВАМ не тільки отримати найкращу форму свого життя, але використовувати це для досягнення інших ваших цілей, а також.

І ця функція, ця продуктивність, це кінцевий показник того, наскільки ви придатні - або наскільки товсті - або наскільки непридатні.

Цифри ніколи не брешуть, в кінці дня...

Тести можуть, але цифри зазвичай не мають.

І це поки що.

Щоб отримати фітнес-систему світового класу, яка заблукала тисячі і тисячі людей, і, ймовірно, millio-uh-ns, хе-хе в майбутньому в SHAPE - і прямо ШВИДКО - добре - сісти на поїзд прямо ТУТ - 0 виправдань Фітнес-система.

Ніяких виправдань, паллі.

І це те, що я скоро повернуся.

Кращий

Рахул Мукерджі

PS - Також завжди пам'ятайте, POWER - повинна поєднуватися з кондиціонуванням.

Гнучкість повинна також.

Всі йдуть разом, можливо, мої книги з ізометрії пояснюють це найкраще - як теоретично - так і практично.

І це пояснює захоплені відгуки, які вони отримують - ізометричні та гнучкі навчання та вдосконалені, глибокі ізометричні та гнучкі тренування.

Отримайте їх ЗАРАЗ, щоб почати приймати ваше здоров'я та фітнес до досі невидимих рівнів, мій друг.